گیفت کارت استیم

گیفت کارت استیم

گیفت کارت استیم پلتفرم ویژه نرم افزاری بر پایه سرگرمی می باشد. ایده تولید شبکه STEAM بر پایه شبکه اجتماعی متشکل از گیمر Gamer ها می باشد که با اجتماع این افراد و خرید بازی های اورجینال از شرکت ها به بازی و تفریح با یکدیگر می پردازند.

گیفت کارت استیم گلوبال
گیفت کارت استیم گلوبال
گیفت کارت استیم آمریکا
گیفت کارت استیم آمریکا
گیفت کارت استیم آرژانتین
گیفت کارت استیم آرژانتین
گیفت کارت استیم ترکیه
گیفت کارت استیم ترکیه

STEAM چیست؟

شرکت VALVE که دارنده بازی های معروف از جمله Counter Strike می باشد، پشتیبان سیستم STEAM است. در نظر داشته باشید که کلیه شرکت های بازی سازی آن هم در هر کشوری این شبکه را به رسمیت می شناسند و نسبت به قرار دادن بازی های خود جهت فروش آنلاین یا دانلود بازی ها و سرویس دهی روی سرور های آن اقدام می کنند. برای مثال بازی Call Of Duty  – ندای وظیفه – برای PC روی این شبکه منتشر شده، شرکت های سازنده بازی می توانند پس از اعلام ساخت بازی نسبت به “پیش فروش بازی” برای گیمر ها اقدام کنند  (تامین بودجه اولیه تولید) و قرار دادن پیشنهاداتی به سود این افراد، استفاده از قابلیت چند نفره یا MultiPlayer بر روی این شبکه نیز یکی از معروف ترین و پر بازدید ترین بخش های این شرکت است. لازم به ذکر است که Steam فقط بازی های پولی یا به اصطلاح Commercial را سرویس دهی نمیکند ، بلکه کاربران می توانند بازی های رایگانی مثل  warfare ،  hawken ،  team fortress و … را بدون استفاده از گیفت کارت دانلود و بازی کنند. به یاد داشته باشید که اکثر بازی هایی که از سیستم این محصول ولت خریداری می شوند با نسخه های داخل بازار تفاوت دارند.

امکانات مختلف نرم افزار استیم

کار نرم افزار استیم که روی کامپیوتر نصب می شود این است که کلیه فرآیند های بالا را برای بازی مورد نظر انجام می دهد.

محصول فوق نیز یکی دیگر از اقدامات این شرکت است، با خرید استیم والت امکانات زیر برای شما در دسترس می باشد (خرید والت استیم همان خرید گیفت کارت استیم می باشد) :

    دسترسی مستقیم به هزاران بازی، خرید بازی با استیم گیفت، ذخیره روی فضای ابری (Cloud)، دریافت خودکار آپدیت بازی ها

    ایجاد و خرید اضافات ویژه بازی ها از Steam workshop ( با استفاده از گیفت کارت)

    امکان عضویت با این محصول در شبکه مجازی STEAM جهت ارتباط با دیگر گیمر ها، چت و گفتگو با دیگر گیمر ها حین بازی (هیجانی که هیچ وقت تمام شدنی نیست).

    استفاده از کلیه امکانات بر روی هر دستگاه و پلتفرمی PC – Mobile – TV – Linux

    اکانت استیم (حساب استیم) شما تبدیل به Steam Wallet استیم والت یا والت استیم یا کیف پول استیم والت شما در این سیستم شده و قادر به پرداخت می باشید.