گیفت کارت آمازون

گیفت کارت آمازون

گیفت کارتهای Amazon برای خرید آیتم های سایت آمازون مورد استفاده قرار میگیرد.

در هنگام خرید از ریجن اکانت آمازون خود اطمینان داشته باشید زیرا این گیفت کارت ها فقط برای هر منطقه خاص مورد استفاده قرار میگیرد.

کد خرید بلافاصله بعد از پرداخت به ایمیل شما ارسال میشود. همچنین از طریق پنل کاربری شما در وبسایت قابل مشاهده نیز می باشد.

گیفت کارت آمازون آمریکا
گیفت کارت آمازون آمریکا
گیفت کارت آمازون انگلیس
گیفت کارت آمازون انگلیس
گیفت کارت آمازون آلمان
گیفت کارت آمازون آلمان

آمازون بزرگترین فروشگاه آنلاین جهان است که در خرید آسان میلیون ها محصول با تنوع بالا جهت پوشش سلایق مردم تلاش می کند رضایت مشتریان خود را حاصل نماید.

آمازون محصولات خود را با سریعترین زمان ممکن به خریداران تحویل می دهد؛ کشتی های فروشگاه آمازون را در اکثر بنادر کشور ها می توان مشاهده کرد.

این فروشگاه اینترنتی دارای یک App Store معتبر جهت ارائه نرم افزار و بازی های تلفن همراه هوشمند می باشد که در بین دارندگان گوشی های بلکبری BlackBerry و سیستم عامل اندروید ANDROID از اهمیت ویژه ای برخوردار است، کاربران میتوانند نرم افزار های محبوب و کم یاب خود را از این فروشگاه نرم افزار خریداری و دانلود نمایند.

بیشترین مشتریان آمازون در کشور ایران میتوان از دانشجویان و اساتید یاد کرد؛ که کتاب ها و مقالات علمی خود را از این فروشگاه به صورت الکترونیکی دریافت Download می کنند. خریداران لایسنس نرم افزارهای کاربردی ویندوز و مک، خرید و دانلود موزیک از دیتابیس قوی آمازون، خرید کتاب از آمازون، خرید فیلم و … میتوان اشاره کرد.

آمازون در سال به مناسبت های مختلف اقدام به حراج محصولاتش میکند که گاهی تا هشتاد درصد تخفیف برای محصولاتش در نظر می گیرد، برای مثال میتوان به حراج Black Friday” یا “جمعه سیاه” اشاره کرد که سطح تخفیفات در آن روز به 90% نود درصد  نیز می رسد.