گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی همانطور که از اسمش مشخص است کارت هدیه شرکت گوگل است که از این اعتبار مجازی برای هدیه دادن یا استفاده شخصی برای خرید در فروشگاه گوگل پلی Google Play Market استفاده می شود.

 

گیفت کارت گوگل پلی آمریکا
گوگل پلی آمریکا
گیفت کارت گوگل پلی آلمان
گوگل پلی آلمان
گیفت کارت گوگل پلی انگلیس
گوگل پلی انگلیس
گیفت کارت گوگل پلی ترکیه
گوگل پلی ترکیه

هنگامی که یک کارت هدیه Google Playstore خریداری می کنید، کدی که خریداری می کنید به شما امکان می دهد یک ویژگی خاص را در Google Play خریداری کنید. این ویژگی شامل برنامه‌ها، بازی‌ها، موسیقی، فیلم‌ها و کتاب‌های دیجیتالی است که می‌توانید در دستگاه خود از آنها لذت ببرید.

چگونه از کارت های هدیه گوگل پلی استور استفاده کنیم؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به وب سایت فروشگاه Google Play خود بروید و گزینه استفاده از کد در سمت چپ صفحه را انتخاب کنید، سپس روی گزینه “Redeem” در منوی کناری کلیک کنید تا کد خود را وارد کنید. در مرحله بعدی باید کد کارت خود را وارد کنید. تأیید کنید که می خواهید از کد استفاده کنید.

نکته قابل توجه برای کاربران ایرانی و مشکلاتی که در خرید این محصول داشتند در سال 2013 حل شده و کلیه افرادی که از نسخه Market استفاده می کردند بصورت اتوماتیک به نسخه گوگل پلی، بروز رسانی شدند. در نهایت با لغو تحریم توسط گوگل استفاده از این محصول نیز بدون مشکل صورت می پذیرد؛ همچنین بروزرسانی “نرم افزار گوگل پلی سرویس” موجب نصب و راه اندازی راحت نرم افزارهای آن می باشد.

در صورتی که ارور زیر را در هنگام شارژ مشاهده کردید باید گیفت کارت با آی پی محلی در اکانت گوگل جدید در آمریکا شارژ شود.

gift cards can only be used by residents of the country of purchase

کارت های GOOGLE PLAY و محدودیت های منطقه ای

برای کد فروشگاهی که می خواهید استفاده کنید، باید در آن منطقه حساب کاربری داشته باشید. باید یک حساب کاربری در مکانی باز کنید که با منطقه مشخص شده کدهای Google Playstore مطابقت دارد.

کدهای خریداری شده را بلافاصله پس از خرید دریافت خواهید کرد.

شما آنها را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد و می توانید در پنل خود مشاهده کنید.

گیفت کارت گوگل پلی تاریخ انقضا ندارد.